Посета Професионалној гимназији за хемијску и прехрамбену технологију у Пазарџику у оквиру Еразмус + пројекта

Делегација Прехрамбено – хемијске школе из Ниша је боравила у Бугарској током овог месеца у оквиру реализације пројекта “Уједињени у знању”, финансираног од стране Европске уније кроз програм Еразмус +, одобреног од стране ТЕМПУС фондације. Захваљујемо се управи школе ПГХХТ на условима за ефикасан и марљив рад, као и на гостољубивости и љубазности које су нас пратиле током боравка у Пазарџику.

Пријатељски дочек

Заједнички рад на детаљима пројекта