О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ЗА УПИС РЕДОВНИХ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2020/2021.ГОДИНЕ

Упис редовних ученика првог разреда у Прехрамбено-хемијску школу у Нишу биће реализован, у првом уписном кругу, 09. и 10.Јула 2020.године, у времену од 08.00 до 15.00 сати, и то:

1. преко портала еУправе без доласка у школу, електронским подношењем попуњене пријаве за упис, а након извршеног логовања на портал еУправе – еУпис;

1. подношењем попуњене пријаве личним доласком у школу, уз поштовање прописаних мера епидемиолошке заштите ( заштитна маска и рукавице, држање физичке дистанце), уз ограничен број истовременог присуства родитеља и ученика у објекат школе.

Иста уписна процедура превиђена је и за други уписни круг, 13.Јула 2020.године од 08.00 до 15.00 сати.

Ово обавештење је објављено на огласним таблама школе, сајту и фејсбук страници школе.

У Нишу,08.07.2020.год.

УПРАВА ШКОЛЕ

Родитељима у целој Србији ће у четвртак и петак 9. и 10. јула 2020. године, на Порталу еУправа бити доступна услуга Електронски упис у средњу школу.

Да би родитељ односно други законски заступник могао да покрене услугу, неопходно је да има креиран налог на Порталу еУправа. Услуга ће се налазити у делу Услуге => Образовање => еУпис у средњу школу и биће доступна родитељима односно другим законским заступницима од четвртка у 7 часова, до петка у 15 часова.

Желимо Вам срећу у наставку школовања!

Ваша Прехрамбено – хемијска школа!