Обележен Пројектни дан еко-школе

Category : еко-школа

Еко-тим Прехрамбено-хемијске школе је у петак 06.04.2019. год. реализовао свој други по реду пројектни дан са темом „Сваки мање kWh планети доноси спас“. Поменутог дана су у нашој школи боравили ученици основних школа: „Бранко Миљковић“, „Краљ Петар I“, „Ћеле Кула“ и Бубањски хероји“.

Ученици, чланови еко-патроле, су основцима путем презентације показали како се у нашој школи свакодневно ради на уштеди електричне енергије, док су еколози демонстрирали израду предмета од рециклабилног материјала.

Основци нису крили своје одушевљење ни приликом посете радионици секције креативних вештина где су имали прилику да се упознају са техником декупажа, израде честитки, као и савременом 3Д технологијом.

Било је поучно, интересантно, динамично и креативно.